O nás

O nás

Zoznámte sa s nami

Štefan a Andrea, to sme my, malý AMIUN tím. Šťastní manželia, ktorí si plnia svoj kreatívny sen. Dekoráciam sa venujeme od roku 2016 a vyrábame ich vždy s láskou, pretože to je hlavný impulz a pohon nášho projektu a prajeme si, aby pri nákupe našich produktov bol Váš impulz rovnaký. Či už chcete zapísať detaily Vášho novonarodeného bábätka alebo vyjadriť svojej manime, tatinovi, milovanej osobe kreatívnym spôsobom svoje pocity. Pekné slová sa zapíšu do srdca poslucháča, pekné slová na papieri sa zapíšu vždy po ďalšom prečítaní. To je sila v maličkostiach, ktoré urobia veľký dojem. Odkaz na ladničke so slovami vďaky, odkaz v kabáte so slovami “milujem ťa :)”, SMSka so slovami “dokážeš to”. To sú malé veci, ktoré majú na nás veľký vplyv. Potrebujeme ich a my si to uvedomujeme. Táto forma komunikácie dokáže vyčariť úsmev, pripomenúť ako nám na tom druhom záleží a drží v sebe potenciál nostalgie, ak sa o pár rokov neskôr pozrieme akú váhu malo pri narodení naše dieťa či akú tabuľku sme dostali od svojej lásky tri valentíny dozadu.
Náš produkt nie je len naša práca. Náš produkt je spolupráca s Vami. Základ je na nás, a to pripraviť peknú tabuľku pre zapísanie Vašich slov. Môžete si vybrať z množstva dizajnov a druhov tabuliek. K objednávke pridáte Vaše texty a my ich následne vytlačíme. Avšak nielen tak, ako faktúru do účtovníctva. Vytlačíme ich s dôrazom na kvalitu. Žiadne nedokonalosti, len kvalitný dizajn na papieri s krásnymi slovami. Bezpečne a opatrne produkt zabalime do krásneho balenia, pošleme na Vami zvolenú adresu a budeme si pritom priať, aby Vás produkt potešil, páčil sa Vám a splnil svoju hlavnú úlohu a tou je veľkú radosť tomu, pre koho bola tabuľka vyrobená.
V našom obchode nájdete aj ručne spracované hodiny s jedinečným dizajnom, ktoré sa aj vďaka svojej veľkosti dokonale hodia na spestrenie Vašej domácnosti. Taktiež menovky, ktoré sme ako prví priniesli na Slovenský trh v roku 2017 a stali počas celého roka so svojím jedinečným dizajnom bestellerom. Žiadne napodobeniny, len náš vlastný dizajn. Ďalej kalendáre a mnoho ďalšieho. Tak len smelo preskúmajte náš e-obchodík a vyberte si to pravé pre Vás. Keby niečo, napíšte nám, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom. Robíme to všetko pre našu radosť, a tú máme len vtedy, ak urobíme radosť Vám, nášmu zákazníkovi. 🙂

s láskou Andrea a Štefan
Krajší domov s AMIUN

DOPRAVA ZADARMO

Pre všetky objednávky nad 60€

GARANCIA VRÁTENIA TOVARU

Poškodený tovar? Pošlite nám ho späť a my Vám ho zadamro vymeníme.

POMOC S VÝBEROM

Radi Vám pomôžeme s výberom